Кафедрою іноземних мов факультету № 1 проведено дебати англійською мовою. Для обговорення було запропоновано такі теми: «Довічне ув'язнення є більш суворим покаранням, ніж смерть», «Покарання за насильницькі злочини є більш суворішою мірою, ніж смертна кара», «Покарання неповнолітніх та дорослих за злочини, вчинені з особливою жорстокістю, повинні бути однаковими», «В’язниця  не допомагає реабілітації злочинців».

Захід було підготовлено та організовано старшою викладачкою кафедри Наталією Красновою. Дебати оцінювало журі у складі начальника відділу міжнародного співробітництва Олени Устименко, старшого наукового співробітника відділу організації наукової роботи Олександра Ханя, завідувачки кафедри іноземних мов Олени Статівки та викладачів цієї ж кафедри.

У дебатах взяли участь 24 курсанти факультетів №№ 1, 2 та 4. До складу кожної команди входило три курсанти, які виступали в ролі спікера, свідка та сперечальника. Ролі респондента або опонента визначалися шляхом жеребкування. Під час трьох раундів дебатів, які мали строгий регламент і правила, команди відстоювали протилежні точки зору.

Учасники команд сперечалися з багатьох питань: покарання неповнолітніх, довічного ув’язнення, смертної кари як незворотного покарання та щодо того, як в’язниця змінює особистість людини.

Тема дебатів фінального туру, в якому залишилося 2 команди, – «Вища освіта є обов’язковою для поліцейських». Команда № 1 продовжувала дебати в складі курсантів 3 курсу факультету № 2 Юрія Рескаленка, Руслана Чубенка та курсанта 1 курсу факультету № 1 Максима Куща.

Команда № 2 складалася з курсантів 2 курсу факультету № 1 Нікіти Бєлєвцова, Станіслава Клочка та курсанта 3 курсу факультету № 4 Іллі Казмірчука.

Після завершення дебатів журі оголосило результати. Перше місце посіла команда № 1, команда № 2 – ІІ місце. Кращим спікером одностайно визнано Нікіту Бєлєвцова.

Грамотами нагороджено учасників двох команд, які брали участь у останньому турі. Переможці дебатів також отримали й подарунки.