Кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 було організовано екскурсію територією університету для студентів Харківського коледжу транспортних технологій. Старша викладачка Наталія Кобилко ознайомила відвідувачів зі структурою поліцейського вишу, матеріально-технічною базою – навчальними корпусами, гуртожитками, бібліотекою, стадіоном, – детально розповіла про факультети й спеціальності, умови вступу, про підготовче відділення та військову кафедру, наголосила на перевагах навчання на факультеті № 6, основних спеціальностях, за якими готують фахівців системи МВС України. Студенти коледжу також відвідали музей університету, де фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров ознайомив з історією становлення та розвитку поліцейського вишу, з символікою закладу освіти, основними засобами, що використовуються під час виконання спецоперацій, формою одягу охоронців правопорядку різних періодів, предметами злочинів. Завдяки Тетяні Хворост студенти коледжу побули в ролі експертів-криміналістів, попрактикувалися робити відбитки пальців. Наприкінці зустрічі співробітники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 надали відвідувачам буклети з переліком факультетів, спеціальностей і необхідних сертифікатів ЗНО.