Доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Іван Бригадир спільно з спеціалістом-криміналістом сектору кримінального забезпечення слідчого відділу Харківського районного управління № 2 ГУНП в Харківській області підполковником поліції Оленою Ільїною провели два бінарних заняття з дисципліни «Екологічне право» для курсантів факультету № 1 навчальних груп 304 та 305 на тему «Правове регулювання охорони та використання земель».

Під час заняття представниця практичного підрозділу поліції розповіла курсантам про свій досвід роботи в органах слідства, про справи, які були пов’язані з охороною довкілля та використанням природних ресурсів. Також йшлося про зловживання в сфері використання земель.