Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Роман Орлов та Тетяна Горбань взяли участь у програмі «Сьогодні.Головне», що виходить на телеканалі «Суспільне/Харків». Темою розмови стали питання, пов’язані з протидією кіберзлочинам, що вчиняються з використанням інформаційних технологій.

Представники університету розповіли про результати роботи чат-боту «СтопНаркотик», який блокує інтернет-ресурси з продажу наркотичних речовин у соціальній мережі «Telegram» по всій Україні. Також у програмі йшлося про те, що за допомогою громадян у месенджері Telegram розробники чат-боту «СтопНаркотик»» заблокували десять електронних адрес «груп смерті», в яких дітей та підлітків підбурюють до скоєння самогубств. Робота щодо виявлення та блокування таких груп буде продовжуватися й надалі.