Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 ХНУВС Марина Джафарова провела для курсантів другого курсу факультету № 2 бінарне заняття з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» на тему «Особливості складання адміністративно-процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення» за участю інспектора взводу першої роти тактично-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Харківській області, лейтенанта поліції Євгена Лиценка.

Практичний працівник розповів курсантам про роботу в підрозділах патрульної поліції, розглянув з ними правову основу, підстави та загальний порядок складання адміністративно-процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення, особливості проведення оперативно-розшукових та оперативно-технічних заходів, а також помилки, яких можуть припускатися поліцейські. Також Євген Лиценко зауважив, що ця професія потребує не лише теоретичних і практичних знань, а й творчого підходу до своєї діяльності, нестандартного вирішення окремих завдань, особистих і ділових якостей поліцейського. Практик наголосив на нетиповій формі спілкування зі специфічною категорією громадян – наркоманами та раніше судимими, а також на значущості досконалих знань адміністративно-процесуального законодавства, адже володіння нормативно-правовою базою – це запорука успішної правоохоронної діяльності.

Наприкінці заняття Євген Лиценко відповів на запитання курсантів і побажав успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності.