У Центрі корекційної та психодіагностичної діяльності Харківського націонаьного університету внутрішніх справ проводять психологічну діагностику, консультування, заходи просвіти та інформування, підтримки і супроводження, психотерапію та групову роботу для збереження або відновлення фізичного та психічного здоров’я учасників АТО/ООС, досягнення їх психологічного благополуччя, профілактики агресивної та саморуйнівної поведінки.

Психологи факультету № 6 разом із здобувачами вищої освіти взяли участь у формуванні програми психологічного супроводу учасників бойових дій, яка здійснюється на базі  Центру корекційної та психодіагностичної діяльності ХНУВС.

У Центрі реалізується система психологічного забезпечення поліцейських, працівників, курсантів, здобувачів вищої освіти ХНУВС як комплекс організаційних, методичних, просвітницьких, психопрофілактичних та практичних психологічних заходів, спрямованих на упередження впливу ризиконебезпечних чинників професійної діяльності, збереження фізичного та психологічного здоров’я, підвищення психологічної стійкості, надійності та готовності поліцейських під час виконання ними завдань щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

На базі Центру також проводяться зустрічі із залученням осередків громадських, військово-патріотичних, органів військового управління, правоохоронних органів, сил цивільного захисту населення та учасників АТО/ООС.

У рамках військово-патріотичного виховання проводяться зустрічі з учасниками антитерористичної операції (Операція об’єднаних сил) на Сході нашої держави.