Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна та студентка першого курсу магістратури спеціальності 081 «Право» Марія Проценко стали учасницями спільного вебінару компаній Антиплагіат і Clarivate на тему «Publish not perish, або як не загинути під час опублікування».

Із доповідями виступили керівниця НМЦ компанії «Антиплагіат» Ольга Бєлєнькая із презентацією на тему «Система «Антиплагіат” на допомогу авторові наукових публікацій» та кандидат біологічних наук, тренер з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Ірина Тихонкова з презентацією на тему «Ресурси Clarivate для авторів».

Доповідачі зупинилися на основних формах плагіату у наукових публікаціях, методах його уникнення для створення якісної наукової публікації, методах вибору та ідентифікації міжнародних наукових журналів стосовно їх доброчесності та багатьох інших аспектах процесу публікації як за формою, так і за змістом.

Практичні рекомендації від доповідачів семінару стануть у нагоді здобувачам вищої освіти під час вивчення теми «Оприлюднення та апробація результатів наукових досліджень як процес комунікації з науковою спільнотою» і допоможуть у формуванні власної траєкторії опублікування і представлення профілю науковця в інтернет-просторі.

Сумська філія ХНУВС