З метою підвищення рівня знань та набуття курсантами практичних навичок доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1 капітан поліції Сергій Абламський разом із слідчим слідчого відділення відділу поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області капітаном поліції Олександром Сорокіним провели у навчальній групі факультету № 1 бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» на тему «Складання слідчим процесуальних документів на стадії досудового розслідування».

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання, які на сьогодні виникають у слідчій діяльності при проведенні огляду місця події, допиту, слідчого експерименту тощо. Особливу увагу приділили процесуальному порядку збирання доказів та їх закріплення в процесуальних документах. Олександр Сорокін поділився власним досвідом слідчої роботи та відповів на запитання курсантів.