Кафедра соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ активно залучає іноземних викладачів до навчального процесу студентів, які опановують спеціальність «Психологія». У межах дисципліни «Юридична психологія» професор Лешек Вощек з University of Occupational Safety Management in Katowice (Poland) провів онлайн-лекцію за темою: «Роль і значення психологічного висновку у судових справах» («Rola i znaczenie opinii psychologicznej w sprawach sądowych»).

Учасники вебінару дізналися про те, що висновок психолога в експертному дослідженні – це документ, в якому викладаються висновки психолога-фахівця, який проводив психологічне дослідження, вказуються обґрунтування, умови його проведення й надається опис процесу експертного дослідження. Також було обговорено етапи психодіагностичного дослідження, методологічна основа психологічного дослідження психолога-фахівця, вимоги до методів, що використовуються.

За допомогою перекладача студенти та викладачі мали змогу дискутувати та ставити питання лектору.