Відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС з керівництвом відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Харківській області. Нарада була присвячена питанням впровадження моделей дуальної освіти в ОПП «Психологія» (Практична психологія).

Начальник відділу психологічного забезпечення Олександр Головчанський відзначив, що для впровадження цієї форми освіти необхідні значні кадрові, фінансові, матеріальні ресурси як в університеті, так і в Головному управлінні Національної поліції, окрім того умови карантину додатково ускладнюють цей процес. Під час дискусії були досягнуті домовленості про започаткування підготовки щодо створення підґрунтя для реалізації дуальної освіти.