Здобувачі вищої освіти, науковий та науково-педагогічний склад Харківського національного університету внутрішніх справ, зокрема представники структурних підрозділів університету – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу, отримали сертифікати від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за участь у вебінарі на тему «Техніки деескалації конфліктних ситуацій для поліції».

Радник з питань верховенства права Регіонального представництва КМЄС у Харкові Саєр Аммар виступив основним спікером заходу та висвітлив багато питань стосовно вирішення конфліктних ситуацій між поліцією та громадянами, запропонував учасникам багато кейсів та порад ефективної комунікації, а також поділився власним досвідом на цю тему.

Учасники отримали теоретичні знання та навички, які будуть використані в подальшій професійній діяльності.