Курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із викладачами відвідали Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, де проходила віршована вистава за мотивами творчості української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки «Лісова пісня».

Гра акторів справила незабутнє враження на курсантів та студентів. Як зазначила студентка 2 курсу Євгенія Будюкова, «увійшовши до театру, ти неначе  потрапляєш в інший світ – із гамірливої вулиці до чарівного світу емоцій. Мені дуже сподобалася вистава, гра героїв та їхні костюми!»

Відвідування театру – це завжди можливість долучитися до прекрасного та з користю провести своє дозвілля.

Сумська філія ХНУВС