У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов тиждень циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки, у рамках якого для здобувачів освіти було проведено семінар і цикл олімпіад.

Викладачі коледжу Валентина Сиволожська та Тетяна Козловська організували проведення науково-пізнавального студентського семінару «Екологічні та біологічні проблеми людства». Предметні олімпіади організували і провели викладачі: Ганна Дрогомерецька – «Основи охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології», Наталія Нальотова – «Засоби заправлення ПММ», Алла Реута – «Пально-мастильні матеріали» та Інна Дєрябіна – «Безпека життєдіяльності». У бібліотеці коледжу також було організовано виставку стіннівок відповідної тематики.

КЛК ХНУВС