У Кременчуці відбулися заходи, присвячені 207-й річниці з дня народження великого поета, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Разом із мешканцями Кременчука, представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві поклали й представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – працівники, курсанти коледжу на чолі з директором Русланом Яковлєвим.

У день народження видатного українського поета, художника й мислителя присутні відзначили великий внесок Шевченка, як духовного та ідейного провідника українського народу, який своєю творчістю і власним прикладом надихав українців на боротьбу за незалежність і свободу.

КЛК ХНУВС