Відбулось засідання Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час заходу присутнім був доведений план роботи Комісії з питань дотримання академічної доброчесності університету на 2021 рік.

Голова Наукового товариства, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Олександр Хань повідомив курсантам і студентам про можливість їх участі у наукових гуртках та конкурсах, що проводяться на базі ХНУВС та інших закладів вищої освіти, запропонував брати участь у наукових конференціях, семінарах та круглих столах нашого університету та інших навчальних закладів. Він запросив членів Наукового товариства взяти участь у XXVIII науково-практичній конференції курсантів та студентів «Сучасна наука і правоохоронна діяльність», яка відбудеться у травні поточного року.