Завдяки співпраці з керівництвом школи і спільному прагненню зорієнтувати молодих людей на вибір професії, завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидатка економічних наук, доцентка Олена Лук’янихіна провела профорієнтаційну роботу серед учнів 11-х класів Комунальної установи Сумської ЗОШ I-III ступенів №27.

Представниця філії розповіла старшокласникам про особливості підготовки юристів та правоохоронців у Сумській філії ХНУВС як за контрактною формою, так і за кошти держбюджету. Рекламно-інформаційні буклети стали у нагоді при спілкуванні з майбутніми абітурієнтами. Олена Лук’янихіна також провела експрес-анкетування серед бажаючих щодо виявлення професійних здібностей учнів до певної галузі юридичної професії, намірів продовження навчання і вибору спеціальності. Це забезпечило конструктивний зворотній зв'язок для подальшого індивідуального консультування майбутніх вступників.

Сумська філія ХНУВС