Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Демиденко та провідний фахівець відділення служби «Академії поліції», капітан поліції Віталій Карабай відвідали Сумську обласну гімназію-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Представники філії зустрілися з учнями випускного класу та розповіли їм про умови вступу і особливості навчання студентів та курсантів у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Майбутні вступники переглянули відеоролик про Сумську філію ХНУВС. Також була надана інформація щодо змін у вступній кампанії 2021 року та презентовані рекламні буклети Сумської філії.

Сумська філія ХНУВС