Під час загальноуніверситетського розводу особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження команд-переможниць першості університету з баскетболу серед курсантів і студентів вишу. Нагадаємо, що переможцем змагань стала студентська команда факультету № 6, ІІ місце виборола команда факультету № 2, ІІІ місце посів факультет № 1, ІV місце – факультет № 4, V місце – факультет № 3. Перехідний кубок та дипломи відповідних ступенів учасникам змагань вручив ректор університету Валерій Сокуренко. Він привітав зі спортивними досягненнями й побажав наснаги та нових успіхів у спорті і навчанні. У заході також взяли участь проректори вишу Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, декани факультетів.