Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Наталія Шишка дистанційно взяла участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегрований підхід до модернізації науки: методи, моделі та мультидисциплінарність».

Конференція проводилася Вінниця, UKR – Відень, AUT. Її організатори: ТОВ Міжнародний центр корпоративного управління (Австрійська Республіка) та ГО Європейська наукова платформа (Україна). Тези доповіді представниці ХНУВС були присвячені темі «Перспективи та правові передумови запровадження штучного інтелекту при здійсненні правосуддя».

За підсумками конференції видано збірник матеріалів конференції. Кожна робота збірнику матеріалів конференції індексується в Index Copernicus, CrossRef, ORCID, Google Scholar, а також в ResearchGate, OpenAIRE (European research information system), Fatcat.wiki та OUCI (Український індекс наукового цитування). Кожній роботі присвоюється унікальний DOI.