Професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець разом із головою Зарічного районного суду м. Суми Ганною Шелеховою для студентів та курсантів 2–4 курсів провели бінарне заняття у рамках дисциплін «Цивільний процес», «Виконавче провадження» та «Цивільне право та процес». Тема заняття – «Роль Європейського суду з прав людини у забезпеченні належного та ефективного механізму захисту прав людини».

Ганна Валеріївна розповіла про історію створення Європейського суду з прав людини, принципи функціонування та загальну процедуру подання заяв до суду. Побажала здобувачам вищої освіти плідної праці на ниві юриспруденції в частині захисту прав ЄСПЛ та порадила корисні ресурси за темою вебінару.

Сумська філія ХНУВС