У межах діяльності Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету головою наукового товариства кандидатом юридичних наук Олександром Ханем, начальником відділу організації наукової роботи доктором юридичних наук, доцентом Володимиром Чумаком та фахівцем відділу організації освітньо-наукової підготовки лейтенантом поліції Сергієм Кандалінцевим проведено лекцію для здобувачів освітньо-наукового рівня вищої освіти (ад’юнктів та докторантів) з питань дотримання правил академічної доброчесності.

Їх поінформували про вимоги Положення про академічну доброчесність у ХНУВС та Етичного кодексу університету. Зокрема, було надано роз’яснення про основні види порушень академічної доброчесності у науковій сфері. Серед таких – академічний плагіат, самоплагіат, фальсифікації та фабрикації при написанні монографій, наукових статей, тез доповідей для конференцій, а також ознайомили з правилами перевірки робіт на плагіат та наявність звітів про перевірки в програмі Unicheck. Увагу присутніх також звернули на можливість публікації ними результатів наукових досліджень у фахових виданнях, засновником яких є Харківський національний університет внутрішніх справ.