Міждисциплінарні зв’язки навчання здійснюються шляхом залучення до освітнього процесу практичних працівників. В рамках вивчення іноземної мови професійного спрямування для курсантів 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова та Зоряна Мохоньок провели бінарне заняття за участі поліцейського взводу роти тактико-оперативного реагування старшого сержанта поліції Ігоря Ілляшенка. Курсантів ознайомили зі структурою Національної поліції України, особливостями роботи Патрульної поліції та роти тактико-оперативного реагування, зокрема, з вимогами до поліцейського цього підрозділу. Інформація була цікавою, інформативною й викликала активне обговорення серед молоді.

Сумська філія ХНУВС