Працівники факультетів № 3 та № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Дар’я Балаш та Тетяна Хворост відвідали Харківські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 2 і № 49 та поспілкувалися з учнями 9–11 класів.

Представники університету розповіли старшокласникам про форми навчання та переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Докладно розповіли про спеціальності, за якими готують на факультетах № 3 та № 6, ознайомили молодь з особливостями підготовки бакалаврів та магістрів. Зазначили, що в університеті діють підготовче відділення, кафедра військової підготовки. Умови проживання у гуртожитках університету відповідають сучасним вимогам. Студенти та курсанти у позанавчальний час беруть участь у наукових гуртках та спортивних секціях вишу. Представники університету також продемонстрували старшокласникам роботу експерта-криміналіста тощо. Учні переглянули відеофільм про Харківський національний університет внутрішніх справ та отримали інформаційну продукцію про заклад вищої освіти, факультети та спеціальності.