Напередодні Міжнародного дня дарування книг, що відзначається 14 лютого, декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук та його заступники Владислав Невядовський і Сергій Севрюков презентували бібліотеці видання.

Це вже не перший дарунок від факультета бібліотеці. Цього разу вона отримала близько 100 примірників монографій, авторефератів, художньо-публіцистичних джерел та періодичних видань (українською та англійською мовами). Актуальна література в подальшому буде використана в науковому та навчальному процесах. Видання стануть в нагоді науково-педагогічному складу та здобувачам вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Усім, хто вивчає новітні тенденції розвитку юриспруденції, бібліотека пропонує ознайомитися з новими надходженнями.