Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Кирило Черевко та провідний фахівець цього ж факультету підполковник поліції Лілія Жиронкіна відвідали Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Працівники факультету провели профорієнтаційну бесіду з кадетами випускних класів, надали детальну інформації щодо бажаної комбінації предметів для вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2021 р., ознайомили зі спеціалізацією факультетів вишу,  особливостями вступної кампанії у 2021 р., роз’яснили правила оцінювання рівня фізичної підготовки абітурієнтів та порядок проходження медичного огляду військово-лікарською комісією. Кирило Черевко та Лілія Жиронкіна пояснили порядок здійснення електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua/). Кадетам, що виявили бажання вступити до ХНУВС у 2021 р., працівниками факультету було надано методичну допомогу в електронній реєстрації на сайті Національної поліції України. За результатами проведеного профорієнтаційного заходу на сайті Національної поліції України було зареєстровано 35 кадетів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».