Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Василько пройшла онлайн-курс «Менеджмент» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Викладачем курсу став декан факультету менеджменту Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», доктор економічних наук професор Артем Бардась.

Під час онлайн-курсу було розглянуто питання взаємозв’язку між категоріями менеджменту та управління, визначено рівні управління у сучасній організації та функціональні ролі керівників, природу впливу конкретних історичних умов на формування концепцій та парадигм менеджменту тощо.

Курс розрахований на всіх, хто прагнете розуміти та вправно використовувати основи системного управління організаціями.

За результатами складання тестових завдань Ірина Василько отримала сертифікат. Отримані знання будуть застосовані у навчальному процесі.