У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить семінар-тренінг «Як не стати жертвою насильства». Міжнародна акція під такою назвою була започаткована у 1991 році Інститутом глобального жіночого лідерства і проходить уже сьомий рік поспіль. Кампанія «16 днів проти насилля» приурочена до Міжнародного дня ООН з викорінення насильства над жінками, який відзначається 25 листопада.

У семінарі-тренінгу беруть участь студенти факультету права та масових комунікацій. Мета тренінгу – сприяти формуванню у молоді та в суспільстві ненасильницької поведінки та захисту жертв насилля. Проводить тренінг-семінар завідувач кафедри соціології та психології факультету права та масових комунікацій Лариса Шевченко.

Тренінг-семінар за такою тематикою буде проведений і для курсантів університету.