Курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у  першості Харківської області із гирьового спорту, яка проводилась на базі Харківського національного медичного університету. Загалом, участь у спортивному заході взяли 20 команд з  Харкова та Харківської області.

За підсумками змагань спортсмени університету вибороли такі місця у своїх вагових категоріях:

ІІ місце – Жвавець Сергій, курсант 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах;

ІІІ місце – Пісковець Артур, курсант 2-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІІ місце – Обжелянський Віталій, курсант 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах;

ІІІ місце – Корнєв Микита, студент 1-го курсу факультету права та масових комунікацій.

Переможці нагороджені грамотами.