У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбулася міжнародна наукова конференція «Харків як університетське місто». Серед учасників конференції були і представники Сілезького університету в Катовіцах, Варшавського, Лодзьського, Краківського університетів (Польща), Латвійского університету, молоді вчені з Китаю, фахівці вітчизняних наукових установ, керівники бібліотек харківських  університетів та ін. Взяли участь у конференції і представники бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ.

Девізом конференції стала цитата з «Истории города Харькова за 250 лет» Д. І. Багалія та Д. П. Міллера: «Университетские города сильно отличаются в культурном и общественном смысле от не университетских». Основними питаннями, що розглядалися учасниками конференції, були: місто університетів у суспільстві, харківські виші у процесі модернізації регіонів, випускники університету як носії університетської ідентичності, університетські бібліотеки – провідні центри просвітництва та культури.