Студенти першого курсу факультету № 6 спеціальності «Психологія» здали перший у своєму житті іспит в університеті. Іспит з дисципліни «Історія та культура України» приймав професор Володимир Греченко. Так сталося, що більшу частину лекцій і деякі з семінарів студенти провели у реальному часі і тому встигли зрозуміти вимоги до навчання. Під час дистанційної фази навчання абсолютна більшість студентів активно працювала, вчасно надсилаючи  відповіді на запитання семінарських занять та тести, а дехто ще встиг взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції. І результат не забарився – основна частина студентів отримала оцінки «добре» та «відмінно». Найкращі показники здобули студенти Денис Медяник та Валерія Максименко (по 97 балів), Софія Дробот (96 балів), Анастасія Богдан, Крістіна Османян (по 95 балів), Катерина Яременко (94 бали). А студентка Лілія Болдовська здавала іспит у свій день народження. Подарунок собі і батькам в цей день виявився вагомим і незабутнім – відмінна оцінка у заліковій.