Студенти університету продовжують профорієнтаційну роботу у загальноосвітніх закладах. Крістіна Хіміч – студентка першого курсу факультету № 6, після отримання інструктажу від доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Віталія Заборовського, провела зустріч  з учнями 10 класу Харківської загальноосвітньої школи № 150 та їхньою учителькою з української мови і літератури Зоєю Ободовською. Вона розповіла про багатопрофільність поліцейського вишу, його висококваліфікований науково-педагогічний склад, у складі якого доктори наук та професори, кандидати наук, доценти, про славні традиції університету, широкі можливості для навчання та проведення дозвілля, в тому числі для занять різними видами спорту. Ця інформація викликала жвавий інтерес та зацікавленість у старшокласників.