Профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл с. Славгород, с. Мезенівка Краснопільського району та с. Ямне, смт Велика Писарівка Великописарівського району Сумської області провели заступник директора Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» – завідувач відділення навчально-методичної роботи капітан поліції Олександр Мінченко та провідний фахівець майор поліції Сергій Товстуха.

Окрім розповіді про умови вступу та навчання до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, не менш важливою темою для школярів була інформація щодо проживання студентів у гуртожитку. Представники філії продемонстрували старшокласникам відеоролики «Перші курсантські погони», «Один день із життя курсанта» та відеоролик про правила вступу до філії.

Сумська філія ХНУВС