До Міжнародного дня боротьби з корупцією у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено онлайн відео-лекцію на тему «Основні аспекти антикорупційного чинного законодавства України. Інститут викривачів як ефективний засіб подолання корупції» за участю Почесного працівника прокуратури України, адвоката, кандидата юридичних наук Тетяни Мироненко.

У лекції взяли участь здобувачі вищої освіти 2-4 курсів, старший викладач кафедри юридичних дисциплін Марина Колесник, провідний фахівець ВКЗ Ганна Мітітєл.

Під час лекції учасники мали можливість розглянути  питання антикорупційного законодавства, проаналізувати основні причини, що являються корупційними ризиками та призводять до скоєння корупційних правопорушень, переглянути відеопрезентацію щодо подолання корупції викривачами.

Сумська філія ХНУВС