Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко разом із проректорами, деканами факультетів та начальниками структурних підрозділів здійснив обхід підрозділів вишу.

Валерій Васильович оглянув робочі кабінети, аудиторії, гуртожитки, перевірив наявність тепла, поспілкувався з працівниками та курсантами. Керівник зазначив, що з настанням холодів необхідно зберігати тепло в приміщеннях, добре одягатися, уникати протягів та переохолодження, обов’язково носити маски та дотримуватися інших карантинних вимог у зв’язку з пандемією COVID-19. Також ректор наголосив на дотриманні внутрішньої дисципліни, санітарно-гігієнічних норм у побуті та бережному ставленні до матеріальних цінностей.

Оглянув ректор побутові приміщення, приміщення господарського та адміністративного призначення й наголосив, що питання, які потребують вирішення, знаходяться на його особистому контролі.