Університетська бібліотека презентує своїй спільноті новітні науково-методичні видання за 2020 рік, розроблені співробітниками науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій під керівництвом Вадима Коршенка, кафедрою інформаційних технологій та кібербезпеки під керівництвом Юрія Гнусова (факультет № 4) та кафедрою кримінального процесу та організації досудового слідства під керівництвом Олександра Юхна (факультет №1 ).

Серед методичних рекомендацій, присвячених удосконаленню розвитку інформаційних технологій в діяльності Національної поліції України, є такі:

• Методичні рекомендації щодо використання комп’ютерної програми «Навчальний ЄРДР» (для ролі «викладач») /В.А.Коршенко, З.Г.Демидов, О.О.Колмик та ін.; МВС України, ХНУВС.-2-ге вид., перероб. і доп.-Х.: ХНУВС, 2020.-16 с.
  • Методичні рекомендації щодо використання комп’ютерної програми «Навчальний ЄРДР» (для ролі «курсант») /В.А.Коршенко, З.Г.Демидов, О.О.Колмик та ін.; МВС України, ХНУВС.-2-ге вид., перероб. і доп.-Х.: ХНУВС, 2020.-32 с.
  • Застосування органами та підрозділами поліції технічних приладів і технічних засобів фото- і кінозйомки, відеозапису. Аналіз закординного досвіду: методичні матеріали для працівників підрозділів поліції/ уклад. В.А.Коршенко, М.В.Мордвинцев, Ю.В.Гнусов, В.В.Чумак, В.А. Світлічний; МВС України, ХНУВС.- Х.: ХНУВС.- 2020.-44 с.

Видання стануть у нагоді як працівникам органів та підрозділів Національної поліції України, так і курсантам ВНЗ МВС України.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новими науково-методичними виданнями.