Науково-педагогічним складом кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено профорієнтаційні заходи в закріплених навчальних закладах м. Харкова.
Доцент кафедри Віталій Романюк провів профорієнтаційну бесіду з учнями 10-х та 11-х класів Харківського ліцею № 8 у режимі відеоконференції.
Викладач кафедри Олексій Салманов відвідав Харківську загальноосвітню школу № 41, де провів зустріч із заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Фурман.
Представники кафедри надали детальну інформацію про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, про особливості та переваги навчання у поліцейському виші, про умови проведення вступної кампанії у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2021 році.