Доценти кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Кристина  Кисильова та Олександр Железов відвідали Харківський коледж текстилю та дизайну.  Під час зустрічі зі студентами та викладачами навчального закладу було надано докладну інформацію про Харківський національний університет внутрішніх справ – його історію, особливості освітнього процесу, матеріально-технічну базу, можливості розкриття творчих та спортивних здібностей. Акцентовано було увагу на тому, що Харківський національний університет внутрішніх справ є унікальним багатопрофільним вищим навчальним закладом, який є провідним серед вишів МВС України.

У рамках Всеукраїнського тижня права викладачами кафедри прочитано лекцію на тему «Забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності».