Викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Наталія Цвіркун з метою проведення профорієнтаційних заходів відвідала Харківську гімназію № 1. Вона провела профорієнтаційну бесіду із заступником директора з навчально-виховної робити Анною Поповою, під час якої надала детальну інформацію про факультети ХНУВС та спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів і студентів, про особливості навчання у закладах вищої освіти МВС України зі специфічними умовами навчання, про строки та особливості проведення вступної кампанії у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2021 р., звернула увагу на те, які документи необхідні для вступу до поліцейського вишу. Наталія Цвіркун передала заступникові директора друковані профорієнтаційні матеріали для розповсюдження серед учнів старших класів та запрошення відвідати День відкритих дверей.