Відбулася відеоконференція за участі діючих поліцейських офіцерів громад Рівненської та Хмельницької областей та слухачів інституту підвищення кваліфікації Харківського національного університету внутрішніх справ спеціалізації дільничних офіцерів поліції, закріплених за поліцейськими дільницями об’єднаних територіальних громад.

Тренінг відбувся у форматі «запитання-відповідь», обмін досвідом та  мотивація. Діючі поліцейські офіцери громад розповіли слухачам курсів про налагодження комунікації з головою громади та її мешканцями, про порядок та форму звітування перед громадою, про матеріально-технічне забезпечення, про проведення профілактичних заходів та умови роботи, а також відповідали на інші запитання, що виникали під час спілкування. Слухачі також отримали від практичних працівників поради щодо запровадження безпекових проєктів на території громад.