Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри Наталя Мілорадова, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри Олена Макарова взяли участь у форумі «Домашнє насильство: погляд 360°. Виклики. Можливості. Дії».
Форум був організований Міністерством внутрішніх справ України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні в рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Захід проводився спільно з Національною поліцією України, Національною академією внутрішніх справ України та у партнерстві з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем». Мета форуму – обговорення досягнень та викликів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.