Відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху для курсантів 3–4 курсів та ад’юнктів Харківського національного університету внутрішніх справ. У заході взяли участь проректор університету Анатолій Клочко та доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Микола Котелюх, старші лейтенанти поліції Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції Харківської області Генрих Маргарян та Максим Місан.

Під час заняття було наведено статистичні дані щодо скоєння дорожньо-транспортних пригод в Україні та, зокрема, на Харківщині у період з січня по грудень 2020 року й детально проаналізовано найбільш типові причини, що призводять до ДТП та травматизму.