В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися курси підвищення кваліфікації співробітників карного розшуку, організаційно-аналітичного забезпечення, а також спеціалізація працівників органів дізнання. Протягом навчання відповідну програму пройдуть 66 слухачів.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів робочу зустріч та наголосив на важливості здобуття слухачами якісної освіти, дотриманні службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку, а також підкреслив, що в університеті створені всі необхідні умови для навчання, самостійної підготовки та занять спортом. Особливу увагу присутніх Валерій Васильвич акцентував на важливості неухильного дотримання правил карантину та всіх необхідних заходів безпеки: дотримання маскового режиму, правил особистої гігієни та дистанціювання в місцях проживання та аудиторіях університету.