У межах підвищення кваліфікації доценти кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Андрій Глієвий та Дмитро Заяць разом із доцентом кафедри кримінального права та кримінології Владиславом Кундеусом взяли участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science», які дозволили з’ясувати всі головні аспекти публікаційної діяльності вченого в міжнародних наукометричних базах даних. Під час проведення вебінарів науковці отримали знання щодо актуальних питань у сфері наукометрії та наукових публікацій, функціонування міжнародних бібліографічних баз даних, дізналися про етапи підготовки наукових робіт для публікацій в найкращих міжнародних виданнях.

За результатами успішного опанування знаннями з наукометрії були отриманні сертифікати, що засвідчують участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science» від науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».