Працівниками ювенальної превенції Новобаварського району міста Харкова зібрано матеріал про адміністративне правопорушення по відношенню до батьків підлітка, який влаштував «фаєршоу» під час уроку в одній зі шкіл району.

До Новобаварського відділу поліції надійшла інформація з факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ щодо розповсюдження соцмережами резонансного відео, в якому підліток під час навчального процесу підпалює антисептик, імітуючи дії факіра, чим порушує навчальний процес та наражає на небезпеку себе та оточуючих учнів.

З підлітком, його батьками та однокласниками ювенальними поліцейськими Новобаварського відділу поліції ГУНП в Харківській області проведено профілактичну бесіду щодо дотримання правил безпеки та поведінки в закладі освіти.