Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юрій Вапсва провів зустріч з адміністрацією Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 95 ім. 299 Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області. Він розповів про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про сучасну матеріально-технічну базу, високий рівень кваліфікації науково-педагогічного персоналу, належні санітарно-побутові умови для проживання курсантів і студентів у гуртожитках. Надано було інформацію про порядок та строки роботи підготовчого відділення.

Учням 10-11 класів також було запропоновано взяти участь в олімпіаді «Юний правознавець», яка організована факультетом № 6 ХНУВС та відбудеться 12 грудня 2020 року дистанційно.