Як ми уже повідомляли раніше, студенти факультету № 6 ХНУВС під керівництвом викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, взяли активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Національно-визвольна боротьба та становлення і збереження державності України». Кращі доповіді були відзначені у трьох номінаціях. Із дев’яти призових місць студенти університету посіли п’ять.

Деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Костянтин Свердлін та завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Греченко вручили студенткам-переможницям грамоти та подяки, а також пам’ятні сувеніри. Разом зі студентками був нагороджений грамотою один з організаторів конференції доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Віталій Заборовський.