На початку навчального року представники університетських кафедр традиційно знайомляться з новими бібліотечними надходженнями і профільною літературою з тих дисциплін, які вони викладають. Нещодавно бібліотеку відвідали представники кафедри трудового та господарського права, яку очолює доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник.

Презентація бібліотекою нових видань стала своєрідним «Днем кафедри у бібліотеці», оскільки знайомство з новою літературою відбувалося разом із обговорюванням проблем взаємодії кафедр та бібліотеки із забезпечення інноваційного рівня навчального процесу. Розмова йшла про книгозабезпечення  дисциплін та  оновлення методичних матеріалів,   наявність періодичних профільних видань та їх використання у навчальному процесі. Бібліотека запропонувала учасникам зустрічі  активніше використовувати репозиторій університету як новий засіб наукової комунікації з міжнародною професійною спільнотою, розміщуючи у ньому свої наукові надбання.