Вища школа управління охороною праці у м. Катовиці (Польща) запрошує студентів Харківського національного університету внутрішніх справ на відкриту онлайн-лекцію «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління», яка відбудеться 26 листопада 2020 року.

Мета лекції: представити напрямки змін в управлінні та визначити ключові компетенції працівників, необхідні в економіці 4.0

Реєстрація може бути як групова (у полі «Кількість учасників» вказати число учасників), так і індивідуальна (у полі «Кількість учасників» вказати – 1).

Участь у лекції безкоштовна.

Лекція проходитиме на платформі ClickMeeting. Зареєстровані учасники отримають на електронну пошту, вказану у реєстраційній картці, лінк входу на платформу, інструкцію, логін і пароль входу.