У Школі наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов перший круглий стіл на тему «Сучасні аспекти підготовки курсантів (слухачів) у закладах вищої освіти МВС України». Він був присвячений 26-річчю створення Університету.

Голова Школи наукового лідерства Віталій Найда зазначив, що в основі роботи Школи лежить ідея про підготовку та виховання ініціативного й відповідального курсанта-інтелектуала.

26 курсантів-учасників заходу у своїх доповідях, які супроводжувалися яскравими презентаціями, розглянули найрізноманітніші аспекти підготовки курсантів, проаналізували переваги та недоліки дистанційного навчання, перспективи розвитку міжнародного співробітництва, торкнулися питань гендерної рівності, виховання високих моральних якостей та вдосконалення інституту курсових офіцерів.

За результатами круглого столу буде надруковано збірник тез доповідей.