Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання криміналістики та судової експертизи», що була організована Національною академією внутрішніх справ (м. Київ) та відбулася онлайн.

Під час конференції обговорювалися питання становлення і сучасного стану криміналістики як науки. Доповіді стосувалися молекулярно-генетичних досліджень, обговорювалися проблемні питання щодо проєкту Закону про державну реєстрацію геномної інформації людини, який було зареєстровано 26.10.2020 року.